Ekonomi

Seyidoğlu Gıda’dan depremzedelere 1 milyon TL destek

Seyidoğlu Besin, beyin sarsıntısı felaketinin yaralarını sarmak için yardım kuruluşları aracılığıyla 1 milyon TL nakdi ve ayni yardımda bulundu.

Seyidoğlu Gıda’dan yapılan açıklamaya göre iş dünyası, Kahramanmaraş merkezli 10 ili kapsayan deprem felaketinin yaralarını sarmak için seferber oldu. İstanbul Hadımköy’de faaliyet gösteren Seyidoğlu Gıda da depremin ilk gününden itibaren yardım seferberliğine dahil oldu.

Seyidoğlu Gıda, deprem felaketinin yaralarını sarmak için yardım kuruluşları aracılığıyla birebir ve nakdi bazda 1 milyon TL yardımda bulundu.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Seyidoğlu Gıda Genel Müdürü Mehmet Göksu, deprem afeti için özel bölgeye gönderilmek üzere kalorisi ve protein maliyeti yüksek helva ürettiklerini belirterek, gerekli teknik hazırlık için hazırlandıklarını belirtti. beslenme noktasında ekipman ve yeni takviyeler.

Hem yardım kuruluşlarının hem de kamu kurumlarının talepleri doğrultusunda düzenlenen yardım çalışmalarını desteklediklerini belirten Göksu, şunları kaydetti:

“Yaşanan büyük felaket nedeniyle ülke olarak derin üzüntü içindeyiz. Bu günlerde iş dünyası ve vatandaşlar olarak elimizden gelen tüm imkanları seferber etmeliyiz. Deprem haberini alır almaz hemen harekete geçmeliyiz. , bölgede destek olmak için bir çalışma başlattık.Hem nakit bazında hem de eser temini anlamında harekete geçtik.

Vücut direncini yüksek tutacak, besleyici özelliği zenginleştirilmiş helva çeşitlerini üreterek yardım kuruluşlarına ulaştırdık. İnşallah bu zor günleri atlatıp yaralarımızı saracağız. Yardım kampanyalarına destek veren tüm iş adamlarına ve vatandaşlara da teşekkür ederiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu