Haber

Hatta ilan sayfalarında Togg Mobilite: çekiliş siparişi satanlar bile var!

türkiye Türkiye’nin yerli otomobili Togg’un ön sipariş süreci 27 Mart’ta sona erdi. Üretilen ilk 20 bin otomobilin sahipleri 29 Mart’ta belli oldu. Çekiliş sonuçlarını henüz kontrol etmediyseniz www.togg.com.tr resmi sitesinden kontrol edebilirsiniz. Sonuçların açıklanmasının ardından ilan sitelerinde “Togg almak için satılıktır!” başlıklar dahildir. Detaylar burada…

Togg almak için satılık! Togg çekilişimi satıyorum değil mi?

Çekiliş sonuçlarının açıklanmasının ardından reklam sayfalarında Togg hareketliliği yaşandı. Bazı kullanıcılar “Togg satılık çünkü ben alacağım!, Togg piyango sıram satılık!, Togg’um teslimattan sonra satılık!” Başlıklı ilanlar açtılar. Şaka amaçlı yapılan başlıklar bir süre sonra değişse de kullanıcıların karar vermesinde önemli olan reklam başlıkları yine aynı.

Çekiliş hakkını satan kullanıcılar da bulunmaktadır. “Togg çekiliş hakkım satılıktır” şeklinde ilan veren kullanıcılar haklarını belirli bir bedel karşılığında satarlar. Ayrıca bu tarz paylaşım sosyal medyada çokça görüldü. Bazı kullanıcılar ise çekiliş hakları olduğunu ve araçlarını teslim aldıktan sonra hızlı bir şekilde satacaklarını bildirdi.

177 bin 467 ön sipariş arasından toplam 40 bin kişi seçildi. Bu 40 bin kişiden 20 bini şanslı, 20 bini şanslıydı. Gerçek kazananlar kalan ödemelerini yaptıktan sonra araçlarının teslimatları başlayacak. Nisan ayında Togg T10X V2’nin teslimatları başlayacak.

Togg T10X’in bilinmeyen özellikleri ortaya çıktı!

Togg T10X’in ilk teslimatı ne zaman yapılacak?

Togg T10X sahiplerinin açıklanmasının ardından teslim tarihleri ​​sorulmaya başlandı. Konuyla ilgili olarak Bakan Mustafa Varank açıklamalarda bulundu. Pazartesi günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ilk Togg teslimatının yapılacağını bildirdi. Alınan bilgiler arasında Cumhurbaşkanı’na verilecek olan Togg’un Anadolu isimli kırmızı renkli olduğu biliniyor.

İkinci teslimat ise kardeş ülkemize yapılacak. Kardeş ülke Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev’e yapılacak. Bakan Varank, kendisi için randevu alındığını ve ikinci Togg T10X’in Azerbaycan yolcusu olduğunu bildirdi. Bu teslimat haberlerinden oldukça gurur duyduğunu da sözlerine ekledi.

Yani ne düşünüyorsun? Yorumlarınızı bekliyoruz!

Kaynak: Shiftdelete / Teknoloji

haberaybasti.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu