Haber

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin yardım tırları Hatay’a ulaştı

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin yardım tırları Hatay’a ulaştı. Cam Piramit’te kurulan Afet Yardım Merkezi’nde hayırseverler ve Antalyalı vatandaşların yardımlarıyla toplanan su, kuru gıda, giyecek ve hijyen malzemelerinin ihtiyaç sahibi vatandaşlara dağıtımına başlandı.

Hatay’da depremzedelere yardım eli uzatan ve yaraları sarmak için seferber olan Antalya Büyükşehir Belediyesi umut olmaya devam ediyor. Antalyalı hayırseverlerin katkılarıyla Cam Piramit Afet Yardım Merkezi’ne ulaştırılan ve özenle ayıklanarak paketlenen ve tırlara yüklenen yardım etaplar halinde Hatay’a ulaşmaya başladı.

DAĞITILAN YARDIMLAR

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin yardım TIR’ı Hatay’ın Defne ilçesinde depremzedelerin yüzünü güldürdü. Kamyona yüklenen giysi, ısıtıcı, hijyen malzemeleri, su ve kuru gıda Büyükşehir çalışanı tarafından vatandaşlara dağıtıldı. Günler sonra ihtiyaçlarını giderebilen vatandaşlar gözyaşlarını tutamadı. Depremzedeler, Hatay’da Antalya Büyükşehir Belediyesi’ni yanlarında görmekten büyük mutluluk duyduklarını belirterek, kendilerini yalnız bırakmayan Antalyalılara teşekkür ettiler.
 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

haberpamukova.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu