Ekonomi

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Hayrabolu kırsal mahallelerinde toplu ulaşım hizmetine başlıyor

Vatandaşlara rahat, konforlu ve güvenli bir ulaşım hizmeti sunmak amacıyla kırsal mahallelere ulaşım konusunda çalışmalarına aralıksız devam eden Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Hayrabolu kırsal mahallelerinde de toplu taşıma hizmetine başlıyor.

24 Ekim 2023 Salı gününden itibaren Tekulaş’a bağlı 64-65-66-67-68 hatları her Salı günü Hayrabolu kırsal mahallelerinde vatandaşlarımızın hizmetinde olacak. Vatandaşlarımız www.tekulas.com.tr internet adresinden sınırlara ilişkin saat ve güzergah bilgilerine ulaşabiliyor.

Ulaşım alanında yenilikçi ve sürdürülebilir projelerle Tekirdağ’da bir ilke imza atan, çağın getirdiği teknolojik fırsatları insanların günlük yaşamlarını kolaylaştıracak ve ulaşıma katma değer katacak şekilde yönlendiren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, sahip olduğu yeni projeyle bu güzergahta değerli bir ihtiyacı daha karşıladı. Hayrabolu kırsal mahallelerine servis. .

“HAYRABOLU KIRSAL MAHALLELERDE HİZMET VERECEK TOPLU ULAŞIM HATLARIMIZ HAYRABOLU VATANDAŞLARIMIZA HAYIRLI OLSUN”

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Hayrabolu’nun kırsal mahalleleri için değerli bir ulaşım hizmetini daha hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak toplu ulaşımın önemini biliyoruz ve konforlu, konforlu bir ulaşım hizmeti sağlamak için değerli çalışmalar yapıyoruz. Vatandaşlarımıza konforlu ve güvenli toplu ulaşım hizmeti sunuyoruz. Bu kapsamda Hayrabolu “İlçemizin kırsal mahallelerinde faaliyet gösterecek sınırlarımızı da vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. 24 Ekim 2023 Salı gününden itibaren Hayrabolu kırsal mahallelerinde hizmet verecek olan 64-65-66-67-68 numaralı sınırlarımızın vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu