Ekonomi

Paraf’tan Büyük Yılbaşı Kampanyası

Yılbaşına Özel 400 TL İkram İlk Para

10 yıldır yenilik ve avantajlarıyla müşterilerinin yanında olan Halkbank’ın kredi kartı markası Paraf, bu yılbaşı kampanyasında da müşterilerine 400 TL’ye varan Paraf para kazanma fırsatı sunuyor. Paraf kart, kampanya kapsamında marketler, giyim, optik, saat, kozmetik, mücevher, oyuncak ve elektronik segmentlerinde müşterilerine özel avantajlar sunuyor. Paraf’ın tüm bireysel kredi kartı müşterilerini kapsayan kampanya 1-31 Aralık tarihleri ​​arasında geçerli olacaktır.

6 milyona yakın kullanıcısı ile her segmentten müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik çözüm ve hizmetler sunan Paraf, yılbaşı kampanyası ile müşterilerine avantajlarla dolu keyifli bir alışveriş fırsatı sunuyor.

Paraf, yılbaşı kampanyasıyla marketten kozmetiğe, giyimden elektroniğe geniş bir yelpazede ParafPara kazanıyor. Tüm yurt içi banka POS’larından yapılacak ilk 300 TL ve üzeri harcama sonrası her 300 TL’lik harcamaya 30 TL, son 300 TL’lik harcamaya 130 TL ve toplamda; 400 TL ParafPara sunulmaktadır.

Paraf ve Parafly ile Ayrıcalıkları Keşfedin

Kullanıcılar, harcama yapmadan önce “YENİ” yazıp 3404’e SMS göndererek veya Paraf Mobil üzerinden “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak yılbaşı kampanyasının ayrıcalıklarını keşfetmeye başlayabilirler. Paraf ve Parafly kartların yer aldığı kampanyada ödüller, harcama yapılan karta yansıtılacak. Yılbaşı kampanyasında kazanılan ParafPara hediye Paraf Debit, Parafree ticari kartlar, Halkkartlar, ParafPara ile yapılan harcamalarda geçerli olmayacak, iptal ve iade işlemleri 15 Şubat 2023 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu