Yaşam

MasterChef All Star’da Berk’in çifte tadımını gören Mehmet Yalçınkaya, yemeği sıfırdan yaptırdı.

TV8 ekranlarının fenomen yarışı MasterChef All Star dün akşam yeni bölümüyle ekrana geldi. 2019-2020 yılı ana kadroya girmek isteyen yarışmacılar canla başla uğraşırken Berk yanlışlıkla çifte tatma yaptı. Hatayı fark eden heyet üyesi Mehmet YalçınkayaBerk’ten tabağını alıp yemeği bitirmesini istedi.

KAŞIKLA BİR TAT DAHA ALDI

MasterChef All Star’ın ilk etabında şefler yarışmacılardan Yüksük Çorbası yapmalarını istedi. Tüm hünerlerini sergileyen yarışmacılar, verilen süre içerisinde en lezzetli çorbayı yapmaya çalıştı. Yemeğinin tadına bakan Berk, farkında olmadan kaşıkla yemeğin tadına bir kez daha tattı.

YEMEĞİ YİNE YAPTI

Berk’in ikili tadım yaptığını gören Mehmet Yalçınkaya araya girerek, “Tadıyorsunuz tuzun az geldiğini anlıyorsunuz. Sonra tekrar tadıp tuz ekliyorsunuz. Hadi bakalım. Çabuk! Sıfırdan başlıyorsunuz.” ” Hatasını öğrenen Berk, kalan malzemelerle yemeği yeniden yapmaya çalıştı.

HATAYA RAĞMEN ÜST TURA ULAŞTI

MasterChef All Star’da şeflerin verdiği süre sonunda yapılan tabak değerlendirmesi ile ikinci tipte çıkan yarışmacılar Tanya, Esra, Ayyüce, Sefa, Eray, Berk, Ebru oldu. Yemeğini ikinci kez yapan Berk dahil tüm yarışmacılar bu kez acı biber ve tuz kullanarak yaratıcı ve lezzetli bir yemek yapmaya çalıştı. Maç sonunda ana kadroya giren 6. yarışmacı Sefa oldu.

habergolbasi.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu